Apartamento Gran Canaria La Mariposa

Belangrijkste voorzieningen

  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 1 bed

Locatie

    Als u in 1-slaapkamer Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo verblijft, kunt u de Natuurlijke Uitkijkpost van de Cruz en El Montanon bereiken, gelegen binnen 10 minuten wandelafstand ervandaan. De capaciteit van dit appartement van 39 m² is tot 3 gasten.

    Dit 1-badkamer appartement is op 6 km afstand van het Museo y Camarin de la Virgen gelegen. Het duurt niet lang om de Basiliek van de Virgen del Pino te bereiken, binnen 15 minuten rijden verderop.

    Bij deze accommodatie zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Maak uw verblijf nog aangenamer in dit appartement met een complete keuken, ingericht met een waterkoker, een koelkast en keukengerei voor uw comfort. Apartamento Gran Canaria La Mariposa ligt op een steenworp afstand van het Estacion de Guaguas busstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerESFCTU0000350100007807780000000000000VV-35-1-00010322,VV-35-1-0001032
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo

    Bij deze accommodatie zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Logo foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Andere info foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Faciliteiten foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Logo foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Buitenkant foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Toiletten foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Wastafels foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Faciliteiten foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Kamer foto Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo Bedden foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 39 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Apartamento Gran Canaria La Mariposa?
      De grootte van Apartamento Gran Canaria La Mariposa is 39 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Gran Canaria La Mariposa Vega de San Mateo